۱۳۹۹/۰۹/۱۰

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی روز مجلس را تبریک گفت

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی دهم آذر ماه روز مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، متن پیام محمدعلی #شجاعی بدین شرح است؛

مجلس بیانگر مردم سالاری و تاثیر رای و نظر مردم برای راهبرد سیاست ها و برنامه های هر کشوری است که عصاره افکار نمایندگان مردم منجر به تصویب قوانین و مقرراتی می شود که زندگی را برای مردم تسهیل می کند و می تواند توسعه همه جانبه در کشور را رقم بزند.
در تقویم جمهوری اسلامی ایران دهم آذر ماه ، سالرزو شهادت سید حسن مدرس سیاستمدار برجسته، شجاع، متعهد و آزادیخواه که به نام روز مجلس نامگذاری شده است به ما یادآور می شود ، مجلس نماد آزادیخواهی و استقلال طلبی است.
بدون شک رشادت‌ها و جسارت وصف ناشدنی این بزرگمرد تاریخ در بیان واقعیت های روز جامعه با دلسوزی و نطق های نافذش که چهره جدیدی از روحانیت را به جامعه معرفی کرد، باید نسل به نسل به تمام ادوار تاریخ منتقل و نقش بی‌بدیل مجلس شورای اسلامی در حل مشکلات مردم و تصویب قوانینی از جنس خدمت رسانی در جامعه به خوبی تبیین شود.
اینجانب فرارسیدن دهم آذرماه روز مجلس را به نمایندگان محترم قوه مقننه به ویژه نمایندگان مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم و امید است با پیروی از منویات مقام مظم رهبری و سیاسهای توسعه ای دولت تدبیر و امید در سایه همدلی و هم‌افزایی قدم در راه توسعه و تعالی این استان برداریم.
محمد علی شجاعی
استاندار خراسان شمالی

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۸۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده