۱۴۰۰/۰۲/۱۳
معاون عمرانی استاندار تاکید کرد:

ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی با همت و تلاش انقلابی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: ساخت ۲۰ هزار واحد مسکونی در سطح استان برای رفع نیاز مسکن نیازمند کار و تلاشی جهادی و انقلابی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، غلامرضا هوایی در جلسه شورای مسکن استان گفت: ساخت و ارائه مسکن از اولویت‌های دو اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن است.
هوایی با اشاره به اینکه ۴۷ درصد اشتغال منطقه مرتبط به حوزه مسکن است، افزود: برای ایجاد زیرساخت ها مانند آب و برق در پروژه‌های مسکن استان باید نگاه توسعه ای داشته باشیم تا در آینده دچار مشکل نشویم.
بررسی هزینه شرکت آب و فاضلاب و توزیع نیروی برق استان در طرح مسکن مهر از دیگر دستورکارهای این نشست بود که هوایی در این خصوص گفت: تقویت زیرساخت های آب و برق زیر بنای اصلی برای توسعه استان هستند و در اعتبارات امسال حمایت بیشتری از این حوزه ها خواهیم داشت.
برنامه ریزی و هماهنگی دستگاه های خدمات رسان برای اجرای پروژه برکت، گزارش اراضی مازاد تحت اختیار دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی و تعیین قیمت پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر به منظور تکمیل و بهره‌برداری واحدها از دیگر دستورکارهای این نشست بود که در مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده