۱۴۰۰/۰۵/۰۸
معاون توسعه مدیریت استاندار خبر داد:

تحویل کلید ۱۰۰۰ واحد مسکونی به محرومین استان

صبح امروز جمعه با حضور علی بیگ زاده معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی در مراسم افتتاح طرح مسکن محرومین کشور ۱۰۰۰ واحد مسکونی در استان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، علی بیگ زاده در این مراسم که به صورت وبینار و به ریاست رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد، گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده در دی ماه سال گذشته بین استانداری خراسان شمالی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ساخت 3 هزار واحد مسکونی برای محرومین استان در دستور کار قرار گرفت.
بیگزاده افزود: تا کنون عملیات اجرایی 1000 واحد مسکونی به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفته است و 2 هزار واحد مسکونی باقیمانده دارای پیشرفت فیزیکی 60 درصدی است که تلاش داریم تا پایان سالجاری به اتمام برسد.
بیگزاده با اعلام اینکه شصت و نه هزار و 549 واحد مسکونی روستایی در استان مقاوم سازی شده است، تصریح کرد: 9 هزار واحد مسکونی از این تعداد در روستاهایی که تبدیل به شهر شده مقاوم سازی شده است. 
وی افزود: در طی سه سال اخیر شش هزار و 450 واحد مسکونی بازسازی شده مربوط به سیل سال 98 و چهار هزار واحد مربوط به طرح ویژه سال های 98 و 99 است و پنج هزار واحد مسکونی در دستور کار سالجاری استان قرار دارد.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۴۵۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده