۱۴۰۰/۰۵/۰۸
استاندار:

رعایت زمان اجرای مصوبات خط قرمز مدیران باشد

استاندار خراسان شمالی ظهر امروز جمعه در جلسه بررسی مصوبات اقتصادی سفرهای شهرستانی گفت: رعایت زمان تعیین شده برای اجرای مصوبات باید خط قرمز مدیران استان باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی در این نشست گفت: در سفر به شهرستان ها نیازها، مطالبات مردمی و نداشته ها جمع بندی و برای حل آن زمان تعیین می شود که مدیران موظف به انجام آن در زمان تعیین شده هستند.
شجاعی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی و مجموعه کارکنان آنان از اعمال نظرات شخصی در اجرای مصوبات پرهیز کنند، افزود: دستگاه تخصصی باید اهلیت سرمایه گذار و توجیه فنی و اقتصادی طرح سرمایه گذاری را بررسی کند و سایر دستگاه ها به دلیل سلیقه شخصی، حق دخالت در امور تخصصی را ندارند.
وی گفت: دستگاه های تخصصی در زمان واگذاری زمین به سرمایه گذار تمامی استعلامات لازم را از دستگاه های خدمات رسان به دلیل عدم تداخل کارها اخذ کنند تا سرمایه گذار دچار مشکل نشود.
شجاعی در بخش دیگر سخنان خود بر انجام تعهدات از سوی سرمایه گذار نیز تاکید کرد و افزود: با هدف جلوگیری از ورود پساب های صنعتی به محیط زیست با تشکیل کارگروه تخصصی با حضور سازمان های صمت، جهاد کشاورزی و محیط زیست واحدهای تولیدی که امکان اتصالشان به شبکه فاضلاب وجود دارد احصا و برای تحقق آن برنامه زمان بندی اعلام شود.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۴۲۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده